Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Twist 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bayanların her zaman ilgisini toplamayı başaran ayaydın firması çıkardığı twist markası ile bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor bayanların twist 2013 kış koleksiyonuna olan ilgisi ve alakası birbirinden farklı tasarımları sunarak bayanların beğenisini kazanmayı başardı yeni sezon ürünleri birbirinden farklı tasarımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor ve tasarımları birer harikalar yaratıyor şimdi biraz twist markasını tanıyalım;

Ipekyol, Twist ve Machka markaları ile 130’un üzerinde mağazasında yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın&Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir. En çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlayan, yurt içi ve yurt dışındaki mağazalarında farklı alışveriş deneyimleri yaşatan, modern kadının yaşam tarzına ilham veren, çok uluslu birer marka olma hedefiyle ilerleyen grubun amiral gemisi Ipekyol 1986 yılında kuruldu. O günden bugüne Ipekyol, yüksek ürün kalitesiyle beraber, zincir mağazalaşmanında etkisi ile, Türkiye’de en hızlı kabul gören ve pazar konumunu en kısa sürede pekiştiren markalar arasında ilk sıralarda yer aldı. Elde edilen bu başarı, bilgi ve deneyimle beraber 1997 yılında daha genç ve alternatif giyinmeyi seven kadınlar için Twist markası kurularak grup bünyesine dahil edildi. 2004 yılında ise grubun üçüncü markası Machka hayata geçirildi ve dünya çapında tanınmış moda tasarımcıları Ece-Ayşe Ege/Dice Kayek ile başarılı bir işbirliği gerçekleştirildi. Ece-Ayşe Ege tarafından hazırlanan feminen ve post romantik Machka koleksiyonu Türkiye’nin ilk ‘pret-a porter’ markası olarak Türk tekstil sektörünün yapı taşlarından birini oluşturdu.

Twist 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu birbirinden farklı tasarımlarla bizlere uygun modelleri açık renklerin buluşması ile bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor bayanların bu üç markadan çok güzel kombinler elde ediyor bayanların her zaman ilgisini çekmeyi devam ediyor.

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


5 − = bir