Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Tozlu Giyim Uzun Etek Modelleri

Tozlu giyimin birçok model çeşidinin ele aldık. Onları sizler için seçtik. Beğendiğiniz belki birçok model çıktı. Şimdi sıra Tozlu giyim uzun etek modellerini ele almak istedik. Bilindiği üzere Tozlu giyimde hem tesettürlü hem de açık bayanlarımız için ayrı kategorilerde ürünler sunmaktadır. Bizler Tozlu giyim tesettür uzun etek modellerini ele aldık ve birbirinden güzel modelleri sizler için sunmaya çalışacağız.

Tozlu giyim uzun etek modellerinin birçoğu online mağazalarında tükenmiş durumdadır. Nedeni ise hem uzun etek modelleri tesettürlü bayanlarımıza hitap etmenin yanında fiyatları da çok çok uygundur. Model olarak da hepsi farklıdır. Bunun yanında aynı modelinden birden fazla rengini de görmeniz mümkündür. En farklı modelleri çift kemerli askılı etek modelleridir. Bunun yanında hem klasik hem de spor tarzda olan Tozlu giyim uzun etek modelleri vardır. Şimdi bu modellerin bir kısmını sizler için paylaşacağız. Beğendiğiniz modelleri sitesine üye olarak sipariş vermeniz mümkündür. Ayrıca üstünüze kombin etmek istediğiniz tüm üst giyimlerini de Tozlu giyimde bulmanız mümkündür. Bu arada Tozlu giyim uzun etek modellerinin en düşük fiyatını belirtelim. En düşük uzun etek modellerinin fiyatı 15 TL dir. En yüksekte 49 TL olarak verilmiştir. Yani bu fiyatlar birçok mağazalardaki fiyatlardan çok çok iyidir. Zaten birçok ürünün de online mağazasında şu an tükenmiş durumdadır.

tozlu-giyim-etek modelleri.3 tozlu-giyim-etek modelleri.5 tozlu-giyim-etek modelleri.6 tozlu-giyim-etek modelleri.7 tozlu-giyim-etek modelleri.8 tozlu-giyim-etek modelleri.9 tozlu-giyim-etek modelleri tzolu-giyim-etek-modelleri.1 tzolu-giyim-etek-modelleri.2 tzolu-giyim-etek-modelleri.3 tzolu-giyim-etek-modelleri.4 tzolu-giyim-etek-modelleri.5 tzolu-giyim-etek-modelleri.6

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ dokuz = 16