Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Tozlu Giyim Tesettür Mayo Modelleri (Haşema)

Tozlu giyim tesettür modelleri arasında yer alan ve yaz ayları geldiğinden dolayı bayanlarımıza birbirinden güzel tesettür mayo modelleri  sundu.

Tatil elbette her insanın hakkıdır. Bundan dolayı önceleri tesettürlü bayanlarımız ya tatile gitmek istemiyor yada denizde ya da havuzda yüzerken kıyafetlerini kullanmak zorunda kalıyordu. Son zamanlarda onlar için üretilen ve haşema ya da tesettür mayo olarak adlandırılan ürünler sayesinde artık rahatça havuzda ve denizde yüzme imkanı buldular. Haşema eşofmanı andıran altı dar ya de geniş pantolon ile üretilmiş, üst kısmı ceket gibi olan ve başında kapalı bone ve eşarba benzer örtüsü bulanan mayodur. Islandığınızda kolayca üstünüzde kuruyan kumaşlardır.  Her marka bu anlamda farklı güzel tesettür mayo üretimi yapmaktadır. Bunlardan biri olan Tozlu giyimde birbirinden güzel, tesettürlü bayanlarımızın rahatça kullanabileceği haşemalar vardır. Hem pantolonlu hem de taytı olan modellerden bizler pantolonlu olan modelleri öneriyoruz. Taytlı olan modeller vücuda yapışması ile vücut hatlarınızı belli etmektedir.

Tozlu giyim tesettür mayo modelleri renk renk üretilmiş. Pembe, mor, kırmızı, mavi, siyak, krem, kahverengi gibi daha nice renkler vardır. Yalnız beyaz ve çok açık tonlarda olan modelleri tercih etmeyiniz. Islandığınız takdirde vücudun iç kısmını bazen gösterebilmektedir. Ayrıca mayo ve bikini kullanmak istemeyen bayanlarımız da tesettür mayo tercih edebilir. Onlar içinde altı kısa kapri tarzında üst kısmı da kısa kollu olanları vardır.

 

tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.1 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.2 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.3 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.4 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.5 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.6 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.7 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.8 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.9 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.10 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.11 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.12 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri.13 tozlu-giyim-tesettur-mayo-modelleri

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


8 × = elli altı