Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Setrms Yeni Sezon Tunik Modelleri

Setrms tesettürlü bayanlarımız için yeni sezon ürünlerini yavaş yavaş sunmaya devam ederken bayanlarımız da yazlık alışverişinde Setrms ürünlerini tercih ediyor. Belki çoğunuz reklamlardan tanıdığınız Setrms markasının ürünleri ile henüz tanışmadıysanız sizlere bu yazımızda Setrms yeni sezon tunik modellerini tanıtacağız.

Setrms yeni sezon tunik modelleri diz kapağınıza kadar uzun şekilde olan, oldukça şık hatta özel günler için dahi tercih edebileceğiniz modellerdir. Tunik modellerinin hepsi çok güzel renklerde sunulmuş. Özellikle mercan, şeftali ve siyah-somon renkte Setrms tunik modelleri çok güzeldir. Bu sene çok farklı modellerde tunik istiyorsanız, ilk sıradaki modeller oldukça güzeldir. İki parçadan oluşan bu tunikler uzun olması içinde kullanışlı olacaktır. Arkası da uzun olunca daha güzel görünmektedir. Ön tarafı da kısa yapılarak güzel bir model olarak sunulmuş. Bu modeli ister günlük isterseniz de özel günler için kullanabilirsiniz. Eğer özel günler için bir tunik arıyorsanız   üç, dört, beş ve yedinci tunik modelleri oldukça uygundur. En güzel modeli gösteren renk ise mercan, mint yeşili ve şeftali rengi Setrms tunik modelleridir.

Setrms yeni sezon tunik modelleri 38 bedenden başlayıp 46 beden kadar uyumlu modellerdir. Her bedenin fiyatı da aynıdır. Yalznı şunu belirtelim ki bazı kişilere Setrms yeni sezon tunik modellerinin fiyatı fazla gelebilir.  Çünkü en düşük tunik modeli 104 TL olup, 171 TL ye kadar çıkmaktadır.

setrms-tunik modelleri.6setrms-tunik modelleri.5setrms-tunik modelleri.4setrms-tunik modelleri.3setrms-tunik modelleri1setrms-tunik modellerisetrms-tunik modelleri.8setrms-tunik modelleri.7setrms-tunik modelleri.2

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


sekiz × = 8