Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Sefamerve Aramiss 2014 Yeni Sezon Tesettür Elbiseler

Sefamerve kapalı bayanlarımıza özel olarak hazırlanmış çok güzel bir alışveriş sitesidir. Birçoğunuz Sefamerve alışveriş sitesini ziyaret etmişizdir. Tesettür giyim denilince akla gelen online alışveriş sitesi olan Sefamerve’nin, farklı birçok markaya ait, muhafazakar giyime uygun olarak hazırlandığı kıyafetler satıştadır. 2.5 milyona yakına facebook takipçisi olan Sefamerve sitesinde yeni sezonda farklı markaların ürünleri satışa çıktı. İşte bu markalardan olan Aramiss markası da 2014 yeni sezon tesettür elbise modellerini kapalı bayanlarımıza sunarak bu sezonda da şık olabilecekleri modeller tasarlanmıştır. Yaz sezonunda da çok beğenilen bu marka Sefamerve’nin satış sitesinde de yerini almıştır.

Sefamerve Aramiss 2014 yeni sezon tesettür elbise modelleri kahverengi, hardal, siyah, vizon, saks mavisi, yeşil, mavi, bordo, vişne, gri, lacivert, pembe ve kırmızı renklerden oluşan tesettür elbiselerdir. Elbiselerin tasarımlarında farklı uygulamalarda göze çarpıyor. Bununla beraber kumaş olarak ise daha kalın kumaşlar kullanıldığını fark edebilirsiniz. Hatta bazı elbiseler ikili takım tarzında görünmektedir. Pelerinli olan modelleri de oldukça şık ve farklı modellerdir. Hatta kol ve göğüs kısmının kilolu olduğunu düşünen bayanlarımız Pelerinli Aramiss tesettür elbise modellerinden kullanabilir.

Sizler de bu güzel 2014 Aramiss yeni sezon tesettür elbise modellerinden sahip olmak istiyorsanız acele edip tükenmeden satın alınız. 33 ve 44 beden arasında olan bu elbise modellerini Sefamerve sanal mağazasında bulmanız mümkündür. 139 TL den başlayan bu elbise modellerini görmek için galerimizden inceleyebilirsiniz. Bu modeller ise şöyledir:

sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (1) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (2) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (3) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (4) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (5) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (6) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (7) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (8) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (9) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (10) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (11) sefamerve aramiss 2014 yeni sezon tesettur elbise (12)

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


9 − = bir