Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Seçil Giyim

Hanımlar seçil giyim hakkında kısa bir araştırma yaptım kıyafet modelleri kombinleri kıyafet kumaşı kıyafet tarzı harika çok beğendim daha çok iş kadınına yönelik klasik kesimler ve kumaşlarla üretim ve satış yapan bayan giyim markasıdır. Benim pek tarzım olmayan klasik modeller üreten seçil giyim markasının kıyafet modelleri çok hoşuma gitti hep giymek istediğim ama bir türlü kendime yakıştıramadığım o çok beğenerek hayranlıkla baktığım kıyafetleri üretip satıyor. Seçil bayan giyim markasının geçmişinden bu güne nasıl gelindiğini seçil giyimin kendi anlattıklarıyla paylaşayım: Tarzını ortaya koyan, iyi giyinmekten hoşlanan ve modayı takip eden; güçlü bir kadın silueti olan Seçil Giyim 1981 yılında Faik Güngör tarafından kurulmuştur. Ankara Demirtepe’de 9 personeliyle ilk olarak etek ve pantolon üzerine üretime başlamıştır. 2000 yılında Balgat’a geçen Seçil Giyim merkez binası; yönetim, pazarlama, satış, muhasebe, finans, ürün geliştirme ve tasarım, gibi operasyonel birimlerin yanında, fason üretim operasyonlarının ve tüm lojistik organizasyonunun da yer alacağı şekilde konumlandırılmıştır.

Marka portföyünde Seçil Giyim markasının yanı sıra Gala-xi, İlmio ve Junker bayan giyim markaları da yer almaktadır. 2004 yılından itibaren Junker markası ile 28 mağazada Ukrayna’da faaliyet göstermektedir. 2006 yılında büyük bedende marka olan Gala-xi firması ile ortaklık kurmuş, 2008 yılında da İlmio markası ile gece kıyafeti üretimine başlamıştır. 2013 yılından itibaren İlmio consept mağaza zincirlerini oluşturmayı planlamaktadır. Özgün tasarımlarıyla modern kadının yaşam tarzına ilham veren, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren yaklaşık 600 parçalık koleksiyonu bulunmaktadır. Her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede şıklığı, zarafeti ve güncel moda anlayışını taşımak isteyen pek çok kombin alternatifi sunmaktadır. Seçil Giyim yurt içinde 300 adet satış noktası ile müşterilerine ulaşırken yurt dışında Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu’ yu kapsayan geniş bir coğrafya üzerine ihracat yaparak dış piyasada yerini almaktadır.

Tekstil sektöründeki 31 yıllık deneyimi ve hedefleriyle Seçil Giyim, uluslar arası standartların üzerindeki kalite standartlarıyla çıktığı yolda yıllık 500.000 parçalık üretim kapasitesiyle kısa zamanda Türkiye’nin önde gelen giyim firmaları arasında yerini almış ve Türk tekstil modasına yön veren en önemli temsilcisi konumuna gelmiştir. Şu anda 12 satış mağazası ile hizmet veren firma 5 yıl içerisinde bu sayıyı 40 mağazaya çıkarmayı hedeflemektedir. Üzerine başka eklenecek söz yok hanımlar seçil giyim markasını çok güzel ve anlaşılır bir şekilde geçmişinden bu gününe anlatmış bana da yazımın sonunda seçil giyim markasına ait seçil giyim resimlerini yayınlamak kalıyor umarım beğenirsiniz…

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


dokuz × = 27