Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Mevlana Pardesü Modelleri

Pardesü modelleri de diğer kıyafet türleri gibi değişen çizgilere sahip olan ürünler sunmaktadır. Bu anlamda tasarlanan pardesü modellerinde modanın trendlerini de görmek mümkün. Son tasarlanan Mevlana pardesü modelleri de yeni pardesüler arasında yerini almaktadır. Bu modeller pardesüde rahatlıktan yana olan bayanlar için ideal bir seçim olabilir. Modellerin bu şekilde adlandırılmasının nedeni de kalın pileli etekleri. Modellerde üsk kısım farklılık göstermesine karşılık etek kısımları kalın pilelerden oluşmaktadır. Polyester, viskon karışımlı kumaşlardan üretilen Mevlana modelleri rahat hareket edebilmek adına avantaj sağlayan kıyafetlerden bir tanesidir. Sıcak yaz aylarında daha rahat hareket etmek ve hava şartlarından etkilenmemek için ideal olabilir.

Tasarlanan Mevlana modellerinde üst kısımlar kalın kumaşın kendi yapısına uygun kemerlerle ayrılmaktadır. Büyük düğme ya da işleme detayı kullanılan bu modellerde alt kısımları geniştir. Bu nedenle de özellikle kilolu bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir pardesü modelidir. Alt kısmı geniş olduğu için hem fazla kiloların saklanmasına yardımcı oluyor hem de daha rahat hareket imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra modellerde farklı renklerin olması her yaşa ve her zevke uygun ürünlerin bulunmasını sağlıyor. Modellerde buz mavisi, pembe, bordo, kırmızı, yeşil, siyah renklerinde ürünler en çok tercih edilen pardesü modelleridir. Son zamanlarda da trend renklerin kullanıldığı pardesü modelleri özellikle yaz ve bahar aylarında kullanım için ideal bir seçenek olabilmektedir.

bfb3e2993a69fbe5bc1fa6327a2728bd     c223f1561434d5039a1acd5011fd30c9      FB,94,31,vivezza-pardesu-6467-krem-pardesu-kap-vivezza

FO,362,31,viveza-pardesu-6467-bordo      fdbb5deb0a8ab03f38a11f10ca0ebe64     Vivezza-2012-Tesettür-Modelleri-7

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


5 × dokuz =