Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Kot Elbise Modelleri

Kot kumaş tarzında olan modeller asla modası geçmeyen ve her sene tercih edilen modeller arasındadır. Kot pantolonlar, kot etekler, kot gömlekler, kot elbiseler derken her modeli farklı farklı tercih ediliyor. Tabi her sezon de elbette farklı modelleri üretiliyor. Tasarımcıların değişik modellerde sunduğu kot elbise modellerini mercek altına aldık. Kot elbise modelleri yaz ayı için kullanılan ve rahat bir elbise türü olan modellerdir. İster kısa olsun ister uzun kot elbise olsun ince kumaşları sayesinde yaz ayını bunalmadan geçirebilirsiniz.

Kot elbise modeli daha çok spor giyim satan mağazalarda bulmanız mümkündür. Bunun hem açık hem de kapalı bayanlarımıza özel modelleri ayrı ayrı olmaktadır. Açık bayanlarımızın kot elbise modelleri kısa, yarım kollu ya da sıfır kollu olurken, kapalı bayanlarımızın kot elbise modelleri uzun kollu ve uzun elbiselerdir. Hatta bu modellerin kapişonlu olanları da vardır. Tabi tercih bayanlarımıza kalmış. Kot elbise modellerinden en çok tercih edilenleri sizler için araştırıp yayınlayacağız. İsteğe göre sizlerde bu sene farklı bir elbise dolabımda yer alsın diyorsanız kot elbise modellerinden alabilirsiniz. Yalnız dikkat edin taşlanmış olan modeller uzmanlarca önerilmemektedir. Nedeni ise taşlanmış kot ürünleri daha fazla kimyasal içermektedir. Bundan dolayı bu tarz kot elbise modellerinden uzak durmanızda fayda vardır. Sizler için hazırladığımız kot elbise modellerimiz ise şunlardır:

kot-elbise-modelleri.1

kot-elbise-modelleri.2

kot-elbise-modelleri.3

kot-elbise-modelleri.4

kot-elbise-modelleri.5

kot-elbise-modelleri.6

kot-elbise-modelleri.7

kot-elbise-modelleri.8

kot-elbise-modelleri.9

kot-elbise-modelleri.10

kot-elbise-modelleri.11

kot-elbise-modelleri.12

kot-elbise-modelleri.13

kot-elbise-modelleri.14

kot-elbise-modelleri

 

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


dört × = 12