Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Kayra Ferace Modelleri

Dış giyim modellerinde olan feracelerde son yıllarda oldukça tercih edilen dış kıyafet oldu. Genelde Umre ya da Hacca giden kişilerin hediye olarak getirdiği feracelerde ülkemizde üretilmeye devam ediliyor. Ülkemizde üretilen feraceler daha farklı ve daha güzel modeller olup, kaliteli ürünlerdir. Bununla beraber farklı renkleri de bulunan feracelerin Kayra markasının üretimde olan modellerini inceleyeceğiz.

Kayra ferace modelleri gerçekten şık bir dış giyim olarak üretilmiş. Özellikle son yıllarda artan istekten dolayı çok özel üretimler yapılmış. Hepsi oldukça bol ve vücudunuz saracak tarzda değildir. Özellikle tesettür giyime oldukça uygundur. Çok fazla model çeşidi yok fakat Kayra feracelerin hepsi kalitelidir. Siyah, krem, lacivert, yeşil renkte Kayra ferace modelleri vardır. Hepsi uzun ve yaz aylarına özel hazırlandığı için ince kumaşlardan yapılmış. İnanın ferace kullandıktan sonra size pardesüler hem ağır hem de sıkacak tarzda olacaktır. Feraceler daha kullanışlıdır. Yalnız şunu belirtelim ki indirimde olan Kayra feraceleri en düşük 222.60 TL den başlıyor. Eğer alma durumları olan tesettürlü bayanlarımız varsa bu ürünleri kaçırmasın diyoruz. Kredi kartına taksitle de almanız mümkündür. Malum hem marka hem de kaliteli olmasından dolayı bu fiyatlar belirlenmiş. Şimdi bu Kayranın online satış sitesinde olan ferace modellerini sizlerle paylaşacağız. İster ilinizde bulunan mağazasından isterseniz de sanal mağazasından Kayra feraceleri almanız mümkündür.

kayra-ferace-modelleri.1 kayra-ferace-modelleri.2 kayra-ferace-modelleri.3 kayra-ferace-modelleri.4 kayra-ferace-modelleri.5ü kayra-ferace-modelleri.6 kayra-ferace-modelleri

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


7 × = ondört