Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri

Huşe giyim tekstil sektörüne yaklaşık olarak 50 yıl kadar erkek giyim üzerinde hizmet verdikten sonra tesettür giyime de el atarak kapalı bayanlarımıza özel 2014 sonbahar kış tesettür elbise modelleri sunuyor. Koleksiyon olarak sitesinde tunik ve elbise modelleri yer alıyor. Model olarak sunduğu bütün kıyafetler kapalı giyime uygun olmasının yanında oldukça da şık kıyafetlerdir.

Huşe giyim 2014 sonbahar kış tesettür elbise modelleri kırmızı, bordo, mavi, lacivert, siyah mor gibi renkleri vardır. Model modern tesettür elbise modelleridedir. Günlük misafir ya da alışverişlerde kullanabileceğiniz elbiselerin yanı sıra özel geceler için ayrı tasarlanmış Huşe giyim 2014 sonbahar kış tesettür elbise modelleri vardır. Askılı, kemerli, saten, kloş gibi daha birçok farklı model yer alıyor.

Huşe giyimin birçok ilde de satış noktaları vardır. Farklı tesettür mağazalarında Huşe giyimin tesettür kıyafetlerini bulmanız mümkündür. İstediğiniz modelin bedeninize uygun tasarımlarını seçerek şık olmanı mümkündür. Kış mevsiminde kullanacağınız için altına ise kapalı, topuklu ve parlak ayakkabılarla kombine etmeniz mümkündür. Üzerine şık bir kaban, pardesü ya da manto tercih edebilirsiniz.

Huşe giyim 2014 sonbahar kış tesettür elbise modellerini görmek istiyorsanız galerimize davet ediyor ve İstanbul’daki bazı satış noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR LEM A
İSTANBUL BEŞYÜZEVLER BARONES GİYİM
İSTANBUL ERENKÖY DİVA
İSTANBUL FATİH ARMAĞAN GİYİM
İSTANBUL FATİH ARYA
İSTANBUL FATİH İHYA HAZIR GİYİM
İSTANBUL FLORYA SHEMAY
İSTANBUL PENDİK ARYA
İSTANBUL SULTANBEYLİ KOZLU GİYİM
İSTANBUL ÜMRANİYE ARMAĞAN GİYİM
İZMİR ÖNTEKS
İZMİT İHYA HAZIR GİYİM
İZMİT RANA BUTİK
KOCAELİ GEBZE ELDAR BAYAN GİYİM

Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (1) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (2) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (3) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (4) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (5) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (6) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (7) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (8) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (9) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (10) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (11) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (12) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (13) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (14) Huşe Giyim 2014 Sonbahar Kış Tesettür Elbise Modelleri (15)

 

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ 5 = sekiz