Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Eşarp kenarı nasıl dikilir örnekleri

Eşarp kenarı nasıl bağlanır nasıl dikilir bunun yöntemi göstericez şimdi size arkadaşlar ama bunları görmeden önce sorulan acayip sorulara cevap vermeye bir miktar ara vereceğim onun haberini vereyim buradan.Çünkü bu aralar çok değişik sorular geliyor altında kötü bir şey aramıyayım diyorum ama iğne nasıl tutulur diye bir soru gelince iplik nasıl yapılır diye bir soru gelince düşünmeden edemiyorsun.

Şimdi eşarp kenarı nasıl dikilir diyorduk değil mi evet onu bir öğretmek lazım size ama ne yapacaksınız eşarp kenarı dikip gerçekten onuda çok merak ediyorum neyse olayın o tarafı beni ilgilendirmez madem merak ettiniz dikmek istiyorsunuz o zaman bende size kıyak yapmalıyım öyle değil mi.

Video aradım sizler için tam kıyak yapacaktım ama yapamadım yav bu lafta nereden geldiyse ağzıma artık durmadan söylüyorum arkadaşlar kusura bakmayın videoları bulamadım arşivde bir yerde ama nerede bilmiyorum.Neyse kafaya takmayın sizde eşarp kenarına oya yapmayı verin ya ne adamsınız ya illa sıkıntılı işleri bulacaksınız nasıl olsa evdesiniz ya ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz hayrettin bir şey siniz ya.

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


5 × üç =