Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


Boydan Elbise Modelleri

Boydan elbiseler her yaz olduğu gibi bu yazda ön plandadır. Özellikle hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın ayrı ayrı giyerek kullandığı modeller oldukça güzeldir. Açık bayanlarımız kısa kollu ve kolsuz modeller seçerken kapalı bayanlarımız uzun kollu boydan elbise modellerini tercih ediyorlar. Tabi her bayanımıza da farklı modeller tasarlayan firmaların bu modelleri çok tutuluyor. Bizler bu yazımızda açık bayanlarımızın kullanacağı boydan elbise modelleri hazırladık. Tesettürlü bayanlarımız için de kapalı giyim başlığında farklı modelleri görebilirsiniz.

Boydan elbise modelleri adından da anlaşıldığı üzere uzun ayak bileklerine kadar olan modellerdir. Bu elbiselerin üst kısmı bazen boyundan bağlamalı, askılı, kısa kollu, V yakalı, yuvarlak yakalı modellerdendir. Desen olarak da genelde çiçek deseni oluyor. Tiril tiril olması ve tek parça olmasından dolayı kombin derdiniz olmuyor. Altına uygun bir ayakkabı ya da sandalet yeterli oluyor. Bu arada her marka farklı modeller sunduğu için hepsini elbette burada yayınlamanız mümkün olmayacaktır. Bizler genel olarak boydan elbise modellerini size sunacağız ve siz de modellerden yola çıkarak alışverişe çıkmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz Tabi fiyat konusunda şöyle diyelim en düşük 25 TL den başlayan boydan elbise modelleri vardır. Tabi bu bedene göre farklılık göstermiyor. Sadece kumaş kalitesine ve marka oluşuna göre bu fiyatlarda artmaktadır. İşte sizlere sunacağımız boydan elbise modellerimiz şunlardır:

boydan-elbise-modelleri.1 boydan-elbise-modelleri.2 boydan-elbise-modelleri.3 boydan-elbise-modelleri.4 boydan-elbise-modelleri.5 boydan-elbise-modelleri.6 boydan-elbise-modelleri.7 boydan-elbise-modelleri.8 boydan-elbise-modelleri.9 boydan-elbise-modelleri.10 boydan-elbise-modelleri.11 boydan-elbise-modelleri.12 boydan-elbise-modelleri

 

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ 6 = sekiz