Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


2013 Tesettür Tulum Modelleri

Tesettürlü ve açık bayanlarımızın son yıllarda tercih edip kullandığı kıyafetlerden biri de tulum modelleri olmaktadır. Tulumlar açık ve tesettürlü bayanlarımızın kullanacağı tarzda üretilmiş olup günlük ve davet modelleri farklı olan tulumlar vardır. tesettürlü bayanlarımızın kullandığı tulum modelleri uzun kollu olup, vücut hatlarını belli etmeyecek şekildedir. Alt kısmı pantolon etek tarzındadır. Üst kısım ise genellikle kemer detayı ile süslenmektedir. Boydan ayrılmaz bir bütün haline olan tulum modelleri birçok tesettür markasının koleksiyonunda bulmanız ve özel tasarım tesettür kıyafeti tasarlayan kişilerinde ürün gamında yer alıyor.

2013 Tesettür tulum modelleri de yer alan aksesuarlar düğme ve kemerler olmaktadır. Düğmeler genelde ön kısımda göğüs bölgesine detay olarka yapılıyor. Kemerler ise genelde ince kemerler olmanın yanında kalın sevenler içinde farklı modelleri tasarlanmış. Birçok mağazada 2013 tesettür tulum modellerini rahatlıkla bulmanız mümkündür. Bunun yanında online satış yapan sitelerde de farklı birçok markanın tesettür tulumları bir arada vardır. Örneğin; Modanisa, e-tesettür.com, Kayra, Armine, Pınar Şems Kavak gibi. Fiyatlarını ise her modele ve markaya göre farklı sunuluyor. Fakat genel olarak baktığımız en düşük 50 TL ye tulum bulabilirsiniz. Özel günler için kullanmak istediğiniz tulumlar ise genelde 100 TL üzerindedir. Bu yazımızda sizlere farklı markların 2013 tesettür yazlık modelleri sunacağız. Özellikle zayıf olan bayanlarımız bu modelleri kaçırmasın deriz. Çünkü onlara tesettür tulum modelleri daha şık durmaktadır.

2013 tesettür tulum modelleri 2013 tesettür tulum modelleri.jpg1 2013 tesettür tulum modelleri.jpg2 2013 tesettür tulum modelleri.jpg3 2013 tesettür tulum modelleri.jpg4 2013 tesettür tulum modelleri.jpg5 2013 tesettür tulum modelleri.jpg6 2013 tesettür tulum modelleri.jpg7 2013 tesettür tulum modelleri.jpg8 2013 tesettür tulum modelleri.jpg9 2013 tesettür tulum modelleri.jpg10

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


− 1 = altı