Tesettür giyim de 2014 modelleri yeni sezon takip sitesi
Sponsorlu reklam


2013 İkbal Gürpınar Kıyafetleri

İkbal Gürpınar bilindiği üzere birçok kanalda sunuculuk yapmış oldukça sevilen bayan sunucudur. Çok başarılı şekilde program sunan İkbal Gürpınar önceden açık bir bayandı. Daha sonra yavaş yavaş kapanması ile dikkatleri üzerine çekti. Giydiği kıyafetten kullandığı eşarp ve şala kadar dikkatleri üzerine topladı. Çünkü ülkemizde tesettürlü ünlü bayan sayısı oldukça azdır. Bundan dolayı ünlü kişilerin yaptığı birçok davranış ve giydikleri insanların dikkatini çekiyor. İkbal Gürpınar’da bu insanlardan biridir. Bu yazımızda da İkbal Gürpınar’ın kıyafetlerini merak eden bayanlarımız varsa ya da onun gibi giyinmek isteyen bayanlarımız için birkaç kıyafetlerini sizlere sunacağız.

İkbal Gürpınar kıyafetleri genelde bol ve işlemeler bulunan çoğu zamanda ikili kıyafetlerden oluşmaktadır. Elbette onların kıyafet sponsorları vardır. Fakat seçimleri de kendi yaptığını düşünüyoruz. İkbal Gürpınar başörtüsü olarak da genelde şal kullanmaktadır. Şalda da çok renkli dikkat çeken modeller yerine daha sade olan modeller seçmektedir. Resimlerimiz programdan ve günlük yaşantısında olan İkbal Gürpınar’ın kıyafetleridir.

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri8

 

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri6

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri7

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri5

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri4

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri3

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri2

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri1

 

2013 ikbal gurpinar kiyafetleri

Gelen aramalar:

Gülşen kaya
Hem tesettürlü hem de açık bayanlarımızın için birbirinden güzel bayan giyim modelleri adına içerik sağlayan editörüm. Bayanlarımızın giyim adına aradıkları tüm modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her türlü sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


YORUMLAR

  • Yazan : Fadime özkaya | Haziran 7th, 2013 // 00:22

    Selamun aleykum ikbal hanımın kıyafetleri benimde çok hosuma gidiyor ama bir türlü ulasamadım , en alt taki siyah abiyesine nerden nasıl temin edebilirim yardımcı olursanız çok teşşekür ederim.cevabınızı bekliyorum ilginiz için şimdiden teşşekür ederim.Hoscakalın

  • Yazan : Gülşen kaya | Haziran 7th, 2013 // 02:41

    Merhaba Fadime Hanım hangi mağazadan almış bilemiyoruz. Belki özel tasarlanmış olabilir. Bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Siz de bu konu hakkındaki görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


+ dört = 6